Świąteczny Anioł - wyniki konkursu plastycznego

2022-12-20

Nagrodziliśmy 60 osób!

Przepiękne anioły wylądowały w holu wystawowym. Wykonali je uczestnicy konkursu plastycznego dla szkół "Świąteczny Anioł". Jurorzy ocenili łącznie aż 180 prac!! Dotarły one do nas z 19 szkół z terenu Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego. Gratulujemy wszystkim młodym artystom pomysłowości i kreatywności. Mamy nadzieję, że tworząc te piękne ozdoby miło spędziliście czas :)

Równorzędne nagrody otrzymali:

Kategoria I: klasy I-III

1. Jan Biernacki, ZS w Sadkowicach

2. Wiktoria Walczak, ZS w Sadkowicach

3. Martyna Pakuła, SP w Starej Wsi

4. Maria Kotecka, SP w Pukininie

5. Marta Kazała, SP w Białej Rawskiej

6. Zuzanna Adamczyk, SP w Błażejewicach

7. Iga Wieteska, SP w Błażejewicach

8. Gabriela Rutka, SP w Błażejewicach

9. Bartosz Mika, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

10. Jan Mirecki, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

11.Kornel Sowik, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

12. Aleksander Sumiński, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

13. Wojciech Socha, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

14. Michał Dzięcioł, SP w Starej Wojskiej

15. Krystian Włodarczyk, SP w Kłopoczynie

16. Lena Dudek, SP w Regnowie

17.  Hanna Cupriak, SP w Regnowie

18. Kacper Szeląg, SP w Cielądzu

19. Lena Jackowska, SP w Cielądzu

 

Kategoria II: klasy IV-V

1. Gabriel Olborski, ZS w Sadkowicach

2. Adrian Lesiak, ZS w Sadkowicach

3. Kornelia Pakuła, SP w Starej Wsi

4. Nadia Paderewski, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

5. Marcelina Szpakowska, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

6. Weronika Mozghowa, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

7. Aleksander Ajewski, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

8. Lena Słodka, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

9. Maja Kamińska, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

10. Aleksy Stańczak, SP w Błażejewicach

11. Dawid Jadczak, SP w Sierzchowach

12. Maja Niezgoda, SP w Sierzchowach

13. Aleksander Wisznik, SP w Sierzchowach

14. Joanna Świąder, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

15.Piotr Pajewski, SP w Lubani

16. Wiktoria Kowalczyk, SP w Starej Wojskiej

17. Maja Woszczyk, SP w Starej Wojskiej

18. Rafał Staszewski, SP w Boguszycach

19. Izabela Koch, SP w Kurzeszynie

20. Lena Michalak, SP w Pukininie

21. Jakub Kacprzak, SP w Regnowie

22. Korneliusz Ostrowski, SP w Regnowie

23. Jagna Brzozowska, SP w Trębaczewie

 

Kategoria III: klasy VI-VIII 

1. Marcel Major, SP w Starej Wsi

2. Martyna Sawicka, SP w Starej Wsi

3. Maja Redlicka, SP w Starej Wsi

4. Jakub Nowak, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

5. Wiktoria Binienda, SP w Sierzchowach

6. Emilia Niezgoda, SP w Sierzchowach

7. Amelia Pietrzak, SP w Białej Rawskiej

8. Adam Malinowski, SP w Białej Rawskiej

9. Julia Łajszczak, SP w Pachach

10. Ewa Pajewska, SP w Lubani

11. Weronika Pieczątka, SP w Babsku

12. Kuba Mikołajczyk, SP w Boguszycach

13. Magdalena Wieprzkowicz, SP w Kurzeszynie

14. Roksana Kacprzak, SP w Regnowie

15. Martyna Kostrzewa, SP w Trębaczewie

16. Natalia Gemza, SP w Trębaczewie

17. Michał Pawełek, SP w Trębaczewie

18. Anna Rojecka, SP w Trębaczewie

 

Szkoły, które nie mogły być z nami podczas oficjalnego podsumowania konkursu połączonego z otwarciem wystawy - zapraszamy po odbiór upominków dla laureatów w godzinach pracy MDK. 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode