Różany Koncert w plenerze


altana w parku miejskim

2022-06-30

To będzie wyjątkowe wydarzenie w różanym klimacie!

W sobotę, 16 lipca zapraszamy na klimatyczny koncert zespołu STARLESS. Zapraszamy na godz. 19:00 do altany w parku miejskim (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK - o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco!). 

Zespół Starless powstał w 2020 roku na przełomie trudnego pandemicznego czasu z inicjatywy Marty Bejmy oraz Wojciecha Kokocińskiego. W tym trudnym czasie muzycy nagrali i wydali nakładem wytwórni Lynx Music płytę „Missing You”, która spotkała się z ciepłym przyjęciem publiczności.

Płyta charakteryzuje się ciekawym brzmieniem z pogranicza artrocka, muzyki alternatywnej, popu i folku. Po głośnej premierze albumu zespół rozpoczął jesienną trasę koncertową “Autumn Leaves 2021”, w ramach której uświetnił m.in. VI Edycję Festiwalu Rocka progresywnego ProgRockFest 2021 w Legionowie.

Marta Bejma - liderka zespołu Starless za swoje zasługi muzyczne zdobyła pierwszą nagrodę w Plebiscycie Toruńskie Gwiazdy 2021 w kategorii "Nadzieja Roku" oraz otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Toruń. 23 czerwca na Gali w Toruniu Starless ponownie został Nadzieją Roku 2022 – co jest dużym wyróżnieniem w świecie artystów z tamtego regionu.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Marta Bejma – wokal, Piotr Pryka – piano, Bartek Pilarski - instrumenty perkusyjne, Szymon Czarnecki – flet, Piotr Pilarski – gitara klasyczna.

Wokalistka wraz z muzykami rozpoczęli w tym roku premierową trasę koncertową Rose Concert z autorskim repertuarem. Różany Koncert w wyjątkowych aranżacjach światła, z żywymi czerwonymi różami na scenie, wzbogacony o ciekawe zabiegi poetyckie będzie w dalszym ciągu promował album “Missing You”, ale będzie też zapowiedzią kolejnej płyty – tym razem w języku polskim!

Rose Concert w 2022 roku będzie grany na wielu scenach muzycznych w Polsce, w tym w Rawie Mazowieckiej. Już teraz serdecznie zapraszamy!

MDK Rawa Mazowiecka
altana w parku miejskim Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode