Rawskie Dni Muzyki Klasycznej Viva Italia


sala widowiskowa MDK

2022-09-07 Dodaj do kalendarza

Tenor i skrzypce. Brawurowy duet

Rawskie Dni Muzyki Klasycznej to dwudniowe święto nie tylko melomanów, ale tych wszystkich, którzy uwielbiają słuchać muzyki na najwyższym poziomie. RDMK to wydarzenie, które takie doznania oferuje, a jego kolejna odsłona - jak zwykle w ostatni weekend września. Zapraszamy! 

Viva Italia - to propozycja sobotniego koncertu w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. 

sobota, 24 września, godz. 18:00

bilet - 30 zł (sprzedaż ruszy w piątek, 9 września)

To będzie prawdziwa muzyczna uczta! Na naszej scenie wystąpi niesamowity, charyzmatyczny duet - tenor Ivo Orłowski oraz skrzypek Mariusz Kielan. Warto spędzić ostatnią sobotę września właśnie u nas. 

Kilka słów o artystach 

IVO ORŁOWSKI - solista scen muzycznych Warszawy, Gdyni, Poznania i Łodzi.
Tenor obdarzony wspaniałą barwą głosu, odtwórca wielu niezapomnianych ról musicalowych i operetkowych, ale także ceniony i wszechstronny aktor. Jest laureatem nagrody Grand Prix festiwalu teatralnego w Meksyku. Iwo Orłowski występował w spektaklach i koncertach w wielu krajach Europy, np.: w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Włoszech.
Iwo Orłowski obdarzony jest nie tylko zachwycającym głosem, ale także ujmującą osobowością i niespotykanym darem nawiązywania naturalnego i bezpośredniego kontaktu z publicznością. Każdy koncert z jego udziałem to gwarancja profesjonalnego show podnoszącego prestiż imprezy, a dla widzów to niesamowite przeżycia i wzruszenia, które na zawsze pozostają w ich pamięci. 

MARIUSZ KIELAN - absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
W 1996 roku, po ukończeniu studiów, rozpoczął współpracę z Polską Orkiestrą Radiową, której członkiem jest do dziś. Równolegle rozwijał swoje zainteresowania kameralistyką współtworząc kwartet smyczkowy „Scherzo” i „A.B.C.D.”
Od 2011 roku jest członkiem Orkiestry „Viva Iwo”, której twórcą jest Iwo Orłowski. Razem z Orłowskim tworzą brawurowy duet „Duo Viva Iwo” występując z ogromnym powodzeniem w wielu salach koncertowych w kraju i za granicą. Wspólnie aranżują i realizują autorskie podkłady muzyczne do własnych recitali.

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Ivo Orłowski EventScheduled OfflineEventAttendanceMode