<strong>Mia i JA.</strong> Film Kino Roma

Mia i JA. Film

animacja,familijny, Niemcy, 2022, Adam Gunn, bez ograniczeń wiekowych
czas projekcji: 85 min

Zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC DLA GRUP DZIECIĘCYCH NA SEANSE PORANNE:

7 października godz. 09:30 lub inny termin w październiku. Cena bil. 14 zł tel. 601295967

Cena biletu :  normalny: 18 zł 

                             ulgowy: 16 zł  (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej studenckiej, seniora, rencisty, nauczyciela,       ogólnopolskiej  karty dużej rodziny (jedna imienna karta do jednego biletu). Honorujemy miejską kartę "rodzina 3+"                        

 Przy filmie "MIA I JA. FILM" zachęcamy  do zakupu BILETU RODZINNEGO W CENIE 56 PLN (szczegóły na stronie kina w zakładce "Bilet rodzinny")

Seanse

dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
2022-09-30 13:20 2022-10-12 14:45

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode