Zapraszamy na pokaz EKO MODY

2022-10-11 Dodaj do kalendarza

Przed nami wielki finał projektu „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion”

Nad stworzeniem modnych, ale jednocześnie ekologicznych fashion projektów nasza artystyczna grupa pracowała już od wakacji. Efekty ich pomysłowości i zaangażowania zaprezentujemy w poniedziałek, 17 października. Pokaz mody rozpocznie się o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK. Wstęp wolny! Gorąco zachęcamy, aby przyjść i wesprzeć naszych młodych-zdolnych artystów. Przypominamy, że jest to grupa 20 uczestników naszych zajęć artystycznych. 

Co zrobiliśmy w ramach projektu? Wszystkie działania możecie podejrzeć zaglądając do galerii, które podlinkowaliśmy na dole strony. Projekt to również konkurs w dwóch kategoriach. Będziemy walczyć o nagrodę przyznawaną za:

- najlepszy strój ekologiczny pokazu mody ekologicznej „Eco Fashion”.

- najlepszy pokaz mody ekologicznej „Eco Fashion”.

Projekt „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion” został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Jego partnerami są: Akademia Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego w Łodzi, Akademickie Centrum Designu, Instytut Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej oraz 32 instytucje kultury województwa łódzkiego.