LA BOMBE - zapraszamy na bombowy spektakl


sala widowiskowa MDK

2022-04-25

Gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie… śmiać się do łez!

czwartek, 26 maja, godz. 19:00

bilety w cenie 100 i 110 zł dostępne w kasie MDK i na kupbilecik.pl

Caroline i Stéphane. Małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci. Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu… zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe…

CAROLINE (Katarzyna Glinka/Anna Czartoryska-Niemczycka) - jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.                                          

ALBAN (Wojciech Błach/Michał Rolnicki) - przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, właśnie porzucony przez żonę, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE (Radosław Pazura/Sambor Czarnota) - sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.                         

SAM (Karolina Sawka/Maria Wieczorek) - opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną. Przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem…
1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent... i skrywany sekret.      

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… Krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

 

Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Autor: Carole Greep
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Sambor Czarnota EventScheduled OfflineEventAttendanceMode