Konkurs Fotograficzny – wyniki

2020-04-28 Dodaj do kalendarza

Nagrody za "Spojrzenie zza okna"

Na konkurs  nadesłano 49 zdjęć (w tym jedno nieregulaminowe – uczestniczka ma 11 lat, a konkurs skierowany był do mieszkańców powiatu rawskiego 12+).

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pokazać swoje „Spojrzenie zza okna”. Liczyliśmy na Waszą kreatywność w podejściu do tematu i nie zawiedliśmy się! Doceniamy Wasze zaangażowanie.

 

W skład komisji konkursowej, która oceniła zdjęcia weszli pracownicy MDK – Grzegorz Klimczak, Magdalena Pierścińska i Beata Bednarska, redaktor naczelny gazety i portalu mieszkańców ziemi rawskiej KochamRawę.pl – Robert Stępowski oraz dziennikarki Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy – Joanna Kielak, Anna Popłońska i Anna Kraćkowska.

Jurorzy otrzymali pakiet zdjęć ponumerowanych od 1 do 48 (bez nazwisk autorów fotografii). Każdemu zdjęciu mogli przyznać od 1 do 5 punktów. Suma otrzymanych punktów wyłoniła laureatów poszczególnych miejsc i wyróżnień. Zdradzimy, że różnica między poszczególnymi miejscami wyniosła zaledwie jeden punkt!

 

O wybór najciekawszego „Spojrzenia zza okna” poprosiliśmy także internautów. Zdjęcia zostały opublikowane w albumie na naszym facebook’owym profilu w środę, 22 kwietnia. Do niedzieli, 26 kwietnia (do północy) użytkownicy sieci zostawili pod fotografiami dokładnie 4 866 interakcji (lajków i serduszek)!!

 

NAGRODY. Na wstępie prosimy Was o cierpliwość. MDK jest w tej chwili zamknięty dla odwiedzających. Gdy tylko wrócimy do pracy i ponownie będziemy mogli zaprosić Was w nasze progi – nagrody będą na Was czekać. Laureaci zostaną wcześniej poinformowani o terminie wręczenia upominków. Mamy nadzieję, że uda nam się to zorganizować jak najszybciej.

Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane na łamach Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy oraz KochamRawę.pl - patronów medialnych konkursu. 

 

LAUREACI (nagrody przyznane przez komisję konkursową)

I miejsce - Julia Włodarska

II miejsce ex aequo - Łukasz Skoneczny i Monika Jączak

III miejsce ex aequo - Karolina Sępińska, Urszula Jankowska

Wyróżnienie: Szymon Górzyński i Sylwester Woźniak

Nagroda internautów – Urszula Jankowska (649 głosów!)

Wyróżnienie KochamRawę.pl – Tomasz Adamczyk

Wyróżnienie Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy – ex aequo Szymon Górzyński i Jerzy Koprowski

 

Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia można obejrzeć na naszym facebook'owym profilu (link - patrz niżej).

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode