Kino Konesera - Wilkołak 

2020-08-26 Dodaj do kalendarza

Wprowadzamy filmowe karnety!

Tęskniliście za Kinem Konesera? Wracamy po wakacyjnej przerwie z obrazem "Wilkołak". Polski dramat z 2018 roku nagrodzony podwójną statuetką Złotych Lwów. Nagrody indywidualne odebrali: Adrian Panek - najlepszy reżyser oraz Antoni Komasa-Łazarkiewicz - za najlepszą muzykę. 

Seans odbędzie się w poniedziałek, 7 września, godz. 18.30

Bilet – tylko 10 zł. 

UWAGA! Wprowadzamy filmowe karnety. Koszt zakupu takiego karnetu - do wykorzystania na 12 filmów - wynosi 100 zł. Osoby, które nie zdecydują się na jego zakup, mogą pozostać przy jednorazowych wejściówkach - wówczas koszt biletu pozostaje na poziomie 10 zł. 

Zarówno bilety, jak i karnety będą dostępne już od 1 września. Pytajcie o nie w kasie. 

 

Kilka słów o filmie

Akcja filmu rozgrywa się latem 1945 roku. Dla ośmiorga dzieci wyzwolonych z obozu Gross-Rosen, w opuszczonym pałacu wśród lasów zostaje utworzony prowizoryczny sierociniec. Opiekunką dzieci zostaje dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Po okropieństwach obozu bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, jednak koszmar szybko powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów przed wyzwoleniem Gross-Rosen, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W przerażonych dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.