Biało-Czerwone Nuty - zmieniamy zasady, śpiewamy on-line

2020-10-21

Zaśpiewają tylko soliści

Przed nami IX edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Biało-Czerwone Nuty". Ze względu na wzmożenie reżimu sanitarnego w całym kraju, zmieniamy formułę konkursu - w tym roku zaśpiewamy on-line. 

Nagrajcie wybrany utwór patriotyczny (playback jest niedozwolony!), wrzućcie go na dowolną platformę w sieci i wyślijcie nam link (pisząc na adres mdkrawa@interia.pl) - tak abyśmy mogli obejrzeć i ściągnąć Wasze nagranie. Filmik możecie także dostarczyć na wybranym nośniku elektronicznym (pendrive, płyta CD) bezpośrednio do naszej siedziby (przy ul. Krakowskiej 6C w Rawie Mazowieckiej). 

Konkurs skierowany jest do uczniów klas III-VIII szkół podstawowych z terenu całego powiatu rawskiego. Soliści będą oceniani w trzech kategoriach:

Kat. I -  klasy III - IV

Kat. II - klasy V - VI

Kat. III - klasy VII - VIII

Na maile czekamy do poniedziałku, 2 listopada (do północy), na nośniki z nagraniem do godziny 18.00. Do każdego zgłoszenia prosimy obowiązkowo dołączyć kartę zgłoszenia (wzór - patrz poniżej). 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie (patrz niżej). 

IX Festiwal Pieśni Patriotycznej "Biało-Czerwone Nuty" honorowym patronatem objął burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla. 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 756

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OnlineEventAttendanceMode