Karnawału czar. Musicalowa baśń dla dorosłych


sala widowiskowa MDK

2023-01-15 Dodaj do kalendarza

Mariaż muzycznych gatunków jednego wieczoru 

Doskonale dobrany repertuar to wspaniałe dzieła operetkowe i największe hity kultowych widowisk musicalowych. Niesamowite metamorfozy sprawią, że znajdziemy się w wiedeńskiej operze, a za chwilkę... w amerykańskiej szkole z lat 70′. Znakomite aranżacje wielokrotnie nagradzanych utworów, choreografia i zjawiskowe kreacje wprowadzą wszystkich widzów w niepowtarzalny klimat.

KARNAWAŁU CZAR. BAŚŃ dla DOROSŁYCH - OPERETKA i MUSICAL

SOBOTA, 18 LUTEGO, godz. 18:00 

Bilety w cenie 40 zł będą dostępne w kasie MDK od wtorku, 17 stycznia lub on-line na www.biletyna.pl

Opera i musical. Baśń dla dorosłych - to widowisko, które z powodzeniem wystawiane jest w całej Polsce. Usłyszymy najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Wisienką na torcie będą hity legendarnego zespołu ABBA.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, ich subtelnej gry scenicznej, tańca, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

OBSADA:

Joanna Wojtaszewska - sopran

Anna Jakiesz-Błasiak - sopran

Kamil Roch Karolczuk - tenor

Mikołaj Miko Król – tenor

Kameraliści Zespołu Operetkowego

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Gwarantujemy wiele wzruszeń oraz dobrą zabawę. Zachęcamy do wspólnego muzykowania!

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode