The End Kino Roma

The End

komedia, Polska, 2020, Tomasz Mandes, od 15 lat
czas projekcji: 115 min

"THE END"

Skandalicznie prawdziwa komedia o małościach wielkich ludzi.  

Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes - EKIPA producenci hitów  „UNDERDOG” i „365 DNI”, zakończyli zdjęcia do kolejnej kontrowersyjnej produkcji, obnażającej mechanizmy show biznesu.  

Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować.

Seks, intrygi, zdrady, donosy, nielojalność, oszustwa, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem.
To i dużo więcej demaskują twórcy filmu THE END.

Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i takimi, o których wiedzą tylko nieliczni.  

„Myślę, że wiele gwiazd i celebrytów zobaczy siebie na ekranie. Niekoniecznie w świetle w jakim błyszczą na ściankach i w jakim sami chcieliby się pokazać” - mówi Ewa Lewandowska producent.  

"Dobre kino musi być odważne, pełne emocji i poruszać zagadnienia, którymi widz jest żywo zainteresowany. Dlatego ten film taki właśnie jest. Pokazuje kulisy polskiego show bizu. Cieszę się, że znalazłem aktorów, którzy nie bali się pokazać jak jest naprawdę. Wymagało to od nich dużego dystansu do siebie i odwagi, by narazić się kolegom z branży. Zaowocowało to genialnymi kreacjami, takimi, o których każdy aktor marzy” – mówi Tomasz Mandes reżyser.  

To pierwszy polski film fabularny, który jest twórczym odniesieniem do trwającej wciąż pandemii.

ZAPRASZAMY NA FILM  OD 20  sierpnia

Cennik biletów:

Bilet normalny:  18 zł   

 Bilet ulgowy:  16  zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny")

Seanse

2021-08-20 20:30 2021-09-02 20:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode