After 4. Bez siebie nie przetrwamy Kino Roma

After 4. Bez siebie nie przetrwamy

romans, dramat, USA, 2022, Castille Landon, od 15 lat
czas projekcji: 110 min

Wielki finał bestsellerowego cyklu opowieści, który w polskich kinach zgromadził dotąd prawie MILION widzów.

Porywy namiętności i najtrudniejsze wybory w ostatnim rozdziale najgorętszego i najbardziej burzliwego romansu współczesnego kina.

Czy tajemnice z przeszłości mogą zniszczyć wspólną przyszłość?

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

FILM DOZWOLONY OD 15 LAT. PONIŻEJ 15 LAT WEJŚCIE JEST MOŻLIWE POD WARUNKIEM OKAZANIA ZGODY OD RODZICA LUB OPIEKUNA , LUB WEJŚCIA POD OPIEKĄ  OSOBY DOROSŁEJ ( rodzica lub opiekuna).

Cena biletu: 18 zł normalny

                          16 zł ulgowy ( za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej,  ogólnopolskiej karty "dużej rodziny",                                                seniora, nauczyciela"

                Tani czwartek:tylko 1 września 2022 . Cena biletu: 16 zł normalny i 14 zł ulgowy ( od tych cen nie ma zniżek na ogólnopolską kartę dużej rodziny i  na inne legitymacje.

                          U nas honorujemy miejską kartę " rodzina 3+"

 

Seanse

napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
2022-08-24 16:15 2022-09-07 18:30

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode