Zakończenie Roku Artystycznego 2017/18

2018-06-05 Dodaj do kalendarza

Kończy się rok szkolny, za chwilę nadejdą upragnione wakacje. Nadszedł więc czas podsumowań, nie tylko w szkołach, ale również w Miejskim Domu Kultury i z tej okazji chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na koncert wieńczący pracę artystyczną, którą rozpoczęliśmy we wrześniu 2017 r. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, tj. 17.06.2018, o godz. 15:00.

Na scenie sali widowiskowej zaprezentują się młodzi artyści, szlifujący swoje talenty pod czujnym okiem instruktorów w naszym MDK-u. Wystąpią przed nami zdolni instrumentaliści – usłyszymy wirtuozów gry na gitarze, saksofonie, keyboardzie i fortepianie. A obok nich pojawią się roztańczone Wesołe Nutki oraz niemniej charyzmatyczna grupa taneczna MDK, i będzie to zapewne barwne i energetyczne show; swoimi aktorskimi umiejętnościami pochwali się natomiast grupa teatralna. Nie zabraknie również tych, którzy już niedługo być może spróbują swoich sił w programach typu „The Voice of Poland” – będziemy mogli podziwiać kunszt wokalny starszych solistów i dzieci śpiewających w Zespole Wokalnym. Wszystkich koneserów szeroko pojętych prac plastycznych zaprosimy na wystawę okolicznościową przygotowaną przez młodych adeptów tej dziedziny sztuki, a zobaczymy ją na holu wystawowym.

Do zobaczenia!