Women & Sax - koncert na Dzień Kobiet


sala widowiskowa MDK

2021-02-26 Dodaj do kalendarza

Duet znany z najlepszych polskich klubów ponownie u nas!! Łukasz Ludwicki Sax i DJ Kuba Król szykują specjalny liveact dla wszystkich pań!

Choć to poniedziałek, zapowiada się szczególnie miło! 8 marca. Święto płci pięknej. Wspólnie z burmistrzem Piotrem Irlą zapraszamy na wyjątkowy koncert. Na naszej scenie wystąpi znakomity duet, który zdążyliście już pokochać. Łukasz Ludwicki i Kuba Król zaproponują zróżnicowany set muzyczny z towarzyszeniem saksofonu. Znajdziecie w nim zarówno najbardziej znane współczesne przeboje, jak i evergreeny muzyki rozrywkowej lat minionych.

- Nie zapomnieliśmy również o entuzjastach muzyki klubowej – zapowiadają nasi artyści. - Wszystko stworzy spójna całość oraz będzie ukłonem w stronę płci pięknej która dokładnie tego dnia obchodzi swoje święto.

Drodzy Panowie - zróbcie wyjątkowy prezent bliskim Wam kobietom. Drogie Panie - same zróbcie sobie prezent i spędźcie wieczór otulone przyjemnymi dla ucha dźwiękami! 

8 MARCA, godz. 18:00

Bilet - tylko 10 zł. 

UWAGA! Sprzedaż biletów rozpoczniemy w poniedziałek, 1 marca od godziny 16:00 (w kasie MDK). Ze względu na ograniczenia wynikające z rządowych obostrzeń, sala widowiskowa może być zajęta tylko w połowie - liczba biletów jest więc ograniczona. Warto zaplanować ten szczególny wieczór z wyprzedzeniem ;) 

 

W KILKU SŁOWACH

DJ KUBA KRÓL

Kuba to perfekcjonista, którego sety to prawdziwy wulkan energii! Muzyczną przygodę rozpoczął 9 lat temu w Zamościu. Od 6 lat występuje jako rezydent kilku prestiżowych miejsc na terenie Warszawy, m.in. Ritual Club, Capitol Club, STIXX Bar&Grill, Opera. Niestraszne są mu również podróże po całej Polsce. Często odwiedza kluby w innych miastach, szczególnie w Łodzi. Fundamentem w jego setach jest muzyka house’owa, ale nie brakuje tam również RnB, popu czy ciekawych remixów klasyków.

ŁUKASZ LUDWICKI

Z saksofonem związany od szczęśliwych 15 lat. Kiedy zaczął przygodę z muzyką? Tego nie pamiętają nawet najstarsi górale. Laureat wielu konkursów i festiwali muzycznych w całym kraju. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaliszu oraz magister Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej. Od lat na scenie eventowej oraz klubowej. Swobodnie porusza się w wielu gatunkach muzycznych od jazzu po house. Ceni sobie soczyste brzmienie i uwielbia pozytywne wibracje na parkiecie, które są nieodzowną częścią wszystkich jego występów LIVE.

MDK Rawa Mazowiecka