Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce


sala widowiskowa MDK

2022-09-23 Dodaj do kalendarza

Przebój po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach!

Zapraszamy na zabawną tragikomedię o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia. "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" już w niedzielę, 23 października. 

Bilety w cenie 98 zł można nabyć on-line TUTAJ i TUTAJ lub w kasie MDK (rezerwacje grupowe). 

Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne wręcz za nimi przepadamy! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce". Rozgadana, rozśpiewana i roztańczona!

"Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce" to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej. Wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szansę na nową odsłonę życia?

Spektakl to dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami Krzysztofa Kriss Adamskiego. W obsadzie pojawi się: Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Małgosia Lewińska, Beata Olga Kowalska.

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Dariusz Taraszkiewicz EventScheduled OfflineEventAttendanceMode