Świąteczny kufer rozmaitości - wyniki
2021-12-17 Dodaj do kalendarza
Prawie dwieście świątecznych ozdób!
Bałwanki, bombki i świąteczne drzewka ozdobiły nasz hol wystawowy na pierwszym piętrze. Wykonali je uczestnicy konkursu plastycznego dla szkół "Świąteczny kufer rozmaitości". Jurorzy ocenili łącznie aż 194 prace!! Dotarły one do nas z 21 szkół z terenu Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego. Gratulujemy wszystkim młodym artystom pomysłowości i kreatywności. Mamy nadzieję, że tworząc te piękne ozdoby miło spędziliście czas :)
Decyzją jurorów równorzędne nagrody otrzymali:
Kategoria I: klasy I-III „Bałwanek”
1. Wojciech Grzymek, SP w Konopnicy
2. Daria Kmiecik, SP w Konopnicy
3. Marta Wojtczak, SP w Chodnowie
4. Natalia Wojtczak, SP w Chodnowie
5. Jan Gaca, SP w Sierzchowach
6. Łucja Stolarek, SP w Sierzchowach
7. Marcel Michalak, SP w Kurzeszynie
8. Kacper Ryjak, SP w Błażejewicach
9. Hanna Malczak, SP w Błażejewicach
10. Amelia Majewska, SP w Błażejewicach
11.Zofia Machnicka, SP w Regnowie
12.Amelia Drozd, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
13. Bartosz Mika, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
14. Oliwia Cichowicz, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
15. Igor Matuszczak, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
16. Marcelina Jędrzejczak, SP w Cielądzu
17. Jędrzej Królak, SP w Cielądzu
18. Nikola Ambrozik, ZS w Sadkowicach
19. Zofia Czerwińska, ZS w Sadkowicach
20. Arkadiusz Słodki, SP w Starej Wojskiej
21. Karolina Słodka, SP w Starej Wojskiej
22. Liliana Woszczyk, SP w Lesiewie
23. Kacper Szwarc, SP w Lesiewie
24. Liliana Wyderka, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
25. Krzysztof Czugała, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
26. Zuzanna Paczkowska, SP w Starej Wsi
27.Wiktoria Jędrzejewska, SP w Babsku
28. Olga Szymczak, SP w Babsku
29. Miłosz Wojciechowski, SP w Babsku
30. Bartosz Kędzierawski, SP w Babsku
Kategoria II: klasy IV-V „Świąteczna bombka”
1. Maja Jadczak, SP w Konopnicy
2. Olga Kobyłecka, SP w Konopnicy
3. Miłosz Michalak, SP w Kurzeszynie
4. Magda Wieprzkowicz, SP w Kurzeszynie
5. Emilia Biedrzycka, ZS w Sadkowicach
6. Zuzanna Kielan, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
7. Adrian Kryczka, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
8. Jakub Mikołajczyk, SP w Boguszycach
9. Karolina Sobieszek, SP w Boguszycach
10. Julia Łajszczak, SP w Pachach
11. Julia Wasilewska, SP w Regnowie
12. Dominika Luchowska, SP w Regnowie
13. Kornelia Ozimek, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
14. Natalia Szostek, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
15. Bartek Stańczyk, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
16. Aleksander Szwarc, SP w Babsku
17. Weronika Pieczątka, SP w Babsku
Kategoria III: klasy VI-VIII „Świąteczne drzewko”
1. Jakub Seliga, SP w Konopnicy
2. Bartosz Kmiecik, SP w Konopnicy
3. Błażej Drzewiecki, SP w Błażejewicach
4. Jakub Dobrosz, ZS w Sadkowicach
5. Iga Kacprzak, ZS w Sadkowicach
6 Małgorzata Stępniak, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
7. Kacper Wójcik, SP w Boguszycach
8. Igor Dzikowski, SP w Boguszycach
9. Maja Chałupka, SP w Regnowie
10. Antoni Grondecki, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
11. Michał Pawełek, ZS-P w Trębaczewie
12. Agata Łojszczyk, ZS-P w Trębaczewie
13.Jakub Piekut, SP w Starej Wojskiej
14. Anastazja Bierieżnaja, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
15. Aleksandra Gąsiorowska, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
16. Julia Oręziak, SP w Lubani
17. Marika Kędzierawska, SP w Babsku
18. Adam Szwarc, SP w Babsku
19. Dominik Piątkowski, SP w Babsku