Stroik świąteczny - zdjęcie pracy wyślij mailem

2021-03-03

Ze względu na zaistniałą sytuację, na Wasze prace czekamy w formie elektronicznej. Wykonajcie konkursową kompozycję, zróbcie zdjęcie i przyślijcie je na nasz adres e-mail: mdkrawa@interia.pl lub poprzez nasz profil na fb. UWAGA - wydłużamy termin przyjmowania prac do 28 marca 2021r. (niedziela, do godziny 24.00).

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Weź udział w Rodzinnym Konkursie Wielkanocnym!

Zachęcając do kreatywnego spędzania wolnego czasu i wzmacniania międzypokoleniowych więzi proponujemy Wam udział w Rodzinnym Konkursie Wielkanocnym. Temat brzmi: Stroik świąteczny z naturalnych materiałów

Jego interpretację pozostawiamy Wam. Podpowiadamy, że praca powinna mieć FORMĘ PRZESTRZENNĄ i zawierać jak najmniej gotowych elementów, które można kupić w sklepach papierniczych. Liczymy na Waszą pomysłowość! Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o członków rodziny. Jedną pracę może wykonać dowolna liczba osób (dzieci, rodzice, dziadkowie, wujkowie, ciocie i kuzyni). W myśl zasady: co dwie głowy to nie jedna, wszyscy są mile widziani ;) Prosimy jedynie, by w zgłoszeniu wymienić wszystkich autorów projektu. 

Uwaga - konkurs ma formę rodzinną, więc w wykonanie pracy muszą zaangażować się co najmniej dwie osoby! 

Wasze prace będziemy przyjmować w naszej siedzibie 25 i 26 marca - czekamy na Was od godziny 8:00 aż do 20:00. 

Konkurs podsumujemy przed świętami Wielkiej Nocy. Szczegółowy regulamin dostępny jest na www.mdkrawa.pl (patrz na dole strony). 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 756

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode