Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy

2020-12-07

Przylecą świąteczne anioły 

Przed nami najpiękniejszy w roku czas. Inny, niż zazwyczaj - bardziej zdystansowany, ale nie mniej rodzinny. Zachęcając do kreatywnego spędzania wolnego czasu i wzmacniania międzypokoleniowych więzi proponujemy Wam udział w Rodzinnym Konkursie Bożonarodzeniowym. Temat brzmi: Świąteczne anioły

Jego interpretację pozostawiamy Wam. Podpowiadamy, że praca może być pojedynczą figurką aniołka, ale może także przedstawiać świąteczną scenkę, której anioły będą głównymi bohaterami. Ważne, by miała FORMĘ PRZESTRZENNĄ i zawierała jak najmniej gotowych elementów, które można kupić w sklepach papierniczych. Liczymy na Waszą pomysłowość! Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o członków rodziny. Jedną pracę może wykonać dowolna liczba osób (dzieci, rodzice, dziadkowie, wujkowie, ciocie i kuzyni). W myśl zasady: co dwie głowy to nie jedna, wszyscy są mile widziani ;) Prosimy jedynie, by w zgłoszeniu wymienić wszystkich autorów projektu. 

Konkurs przeprowadzimy drogą on-line. Zdjęcie gotowej pracy należy wysłać mailem pisząc na adres: mdkrawa@interia.pl. Skrzynka zostanie zamknięta 20 grudnia o północy. Wyniki konkursu ogłosimy przed Wigilią. Szczegółowy regulamin znajdziecie na dole strony. 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode