Pejzaże akrylem malowane

2008-11-19 Dodaj do kalendarza

WARSZTATY TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY
pejzaże akrylem malowane
Organizatorem warsztatów jest Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka. Warsztaty adresowane są  do uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Termin i miejsce:
19.11.2008 – godz.9.30 – 14.00
Miejski Dom Kultury, ul. Krakowska 6c
Założenia, cele:

 • zapoznanie się z techniką malowania akrylem
 • rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole podczas tworzenia wspólnego dzieła
 • zadaniem uczestników będzie namalowanie farbami akrylowymi na płótnie pejzażu na wybrany losowo temat
 • Warunki uczestnictwa:
  w warsztatach będą mogli wziąć udział uczniowie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Rawy Mazowieckiej, powiatu rawskiego i powiatów sąsiednich. By mogli  w nich uczestniczyć należy zgłosić zespół reprezentujący szkołę – w jego skład może wejść dwójka uczniów i opiekun. Należy także uiścić opłatę, która wynosi 20 zł (od grupy), a dokonać tego będzie można w siedzibie organizatora warsztatów - w MDK w Rawie Mazowieckiej. Pieniądze te będą przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych do pracy warsztatowej.
  Zgłoszenia należy składać na załączonej karcie uczestnictwa bezpośrednio w Miejskim Domu Kultury lub na e-mail: mdkrawa@interia.pl
  Prace, które powstaną w czasie warsztatów, zostaną zaprezentowane na wystawie. Wszystkie prace pozostają własnością Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

  MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
  EventScheduled OfflineEventAttendanceMode