Lato z kulturą Art-Piknik na powitanie lata


scena przy hali OSiR Tatar

2017-06-30 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy serdecznie na ART-PIKNIK, czyli rodzinną imprezę plenerową, która będzie jednocześnie oficjalnym powitaniem lata i otwarciem wakacyjnego sezonu z Miejskim Domem Kultury. Wydarzenie to będzie miało miejsce przy hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tatar" na znajdującej się tam scenie i w jej okolicach 2 lipca 2017 roku o godz. 16.
ART-PIKNIK to przede wszystkim szeroka gama warsztatów, z której będą mogli skorzystać i najmłodsi i ci odrobinę starsi. Będzie więc można spróbować swoich sił na zajęciach z czerpania papieru, lepienia gliny, czy też druku na tkaninie. Niektórzy spośród uczestników być może zechcą nauczyć się nowych technik szydełkowania, dzięki którym powstaną oryginalne zabawki. Oprócz wymienionych warsztatów będą i inne atrakcje, takie jak: „Zagadki z bibliotecznej szufladki", „Plastyka dla smyka", „Mały Edison- czyli małe talenty robią eksperymenty - co chemia może zmalować". W czasie powitania lata z rawskim MDK. najmłodsi zapewne zapragną zamienić się w batmana, myszkę Miki, czy różowego słonia, i oczywiście będzie to możliwe, ponieważ jedną z naszych niespodzianek jest malowanie twarzy.
ART-PIKNIK to nie tylko warsztaty, ale również przedstawienie dla dzieci pt. „Podróże dookoła świata", z emocjonującymi konkursami,. Na tej samej scenie wystąpią również niezwykle sympatyczne „Wesołe Nutki", których nie trzeba rawianom przedstawiać. Imprezę zakończy szalona potańcówka przy piosenkach warszawskiej ulicy, a wykona je dla nas zespół Łódzkiej Grupy Kreatywnej.
Współorganizatorami wydarzenia są: Miejska Biblioteka Publiczna, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Nieformalne Stowarzyszenie Artystów Rawskich oraz LINGO-STAR.

scena przy hali OSiR Tatar Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode