Lato 2018

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2018-09-01

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a przede wszystkim młodzież i dzieci, do korzystania z oferty kulturalnej, jaka pojawi się niebawem podczas tegorocznych wakacji.

W lipcu zostaną przeprowadzone interesujące warsztaty z ceramiki, plastyki (dzieci od 6. lat), odbędą się również zajęcia taneczne (dzieci od 6. lat) i teatralne (zostaną utworzone dwie grupy: młodsza od 6. lat i młodzieżowa od lat 12.)

Ale lato z rawskim MDK. to nie tylko warsztaty, ale również spektakle teatralne i seanse filmowe. I tak w czerwcu dzieci będą miały szansę podziwiać artystów, którzy wystąpią w spektaklu pt. „Brzydkie kaczątko”, natomiast w lipcu pojawi się kolejne przedstawienie pt. „Tygrys Pietrek”. W sierpniu zaś dzieci raz jeszcze przeniosą się w świat bajek i marzeń- „Franek Włóczęga i legend księga” oraz „Zabawki w opałach” to widowiska teatralne, które na pewno warto zobaczyć.

W naszej kulturalnej ofercie znalazły się także bardzo ciekawe filmy. Nasi milusińscy zaproszeni zostaną na „Niesamowitą historię wielkiej gruszki”, którą będą mogli obejrzeć już w lipcu. Tymczasem widzowie dorośli na pewno zechcą się wybrać na lipcową Noc Filmową z Horrorem, w sierpniu zaś czeka ich kolejna filmowa uczta, tym razem będzie to przegląd dzieł Juliusza Machulskiego.

W sierpniu odbędzie się także koncert znanego i lubianego przez rawską publiczność duetu, który tworzą Anna i Romuald Spychalscy, przygotowali dla nas koncert pt. „Najpierw żartem, potem serio”. W wielkim wakacyjnym finale znalazły się dwie imprezy- Raz Na Ludowo i Międzynarodowe Spotkania Artystyczne, w których wezmą udział artyści z zaprzyjaźnionych z Rawą Mazowiecką  miast - z Nyirabtor i Boskovic.

Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury!

 

array(1) { [1535752800]=> array(1) { [121080]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2018-09-01" [2]=> string(5) "17:00" [3]=> string(0) "" } } }