Koncert świąteczny 2018


sala widowiskowa MDK

2018-11-21

Już za chwilę kolejny świąteczny, refleksyjny koncert, który jak co roku wprowadzi nas w atmosferę bożonarodzeniowych świąt a równocześnie może stać się symbolicznym podsumowaniem kalendarzowego roku. Tym razem burmistrz miasta zaprasza mieszkańców Rawy Mazowieckiej na występ Anny Wyszkoni, znanej i lubianej wokalistki, która od ponad 20 lat przebywa na polskiej scenie muzyki rozrywkowej.

 Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. 

Jesienią ukazała się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa”, a dopełnia ją dodatkowa płyta, będąca zapisem koncertowych spotkań artystki z publicznością - “The Best of Acoustic Live 2018”.

Dlaczego warto wybrać się na koncert Anny Wyszkoni? Czy tylko dlatego, że bilety są po 20 zł? To może być jeden z powodów, lecz to co naprawdę przyciąga rawskich fanów tego cyklicznego wydarzenia do Miejskiego Domu Kultury to niepowtarzalna, świąteczna atmosfera i wspaniali muzycy, których zazwyczaj mamy okazję podziwiać na szklanym ekranie. Tym razem trzeba być przygotowanym również na niepowtarzalne widowisko. Warto też wspomnieć, że artystce będzie towarzyszył doświadczony zespół muzyków z Markiem Raduli na czele - znakomitym polskim gitarzystą.

A zatem przed nami niesamowite spotkania z Anną Wyszkoni, które odbędzie się 16 grudnia 2018 r. o godz. 16.00 i 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy!

 

Bilety do nabycia od soboty 24.11.2018r. od godz:10.00 w kasie. Nie przyjmujemy rezerwacji.

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode