Guliwer Kino Roma

Guliwer

film animowany, 2022, Maciej Kosmala, bez ograniczeń wiekowych
czas projekcji: 85 min

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do Krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga. Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję. Los pokojowej krainy leży teraz w rękach Guliwera, jego dzielnego mysiego kompana i nowopoznanej przyjaciółki. Do pokonania licznej armii wroga potrzebna będzie nie siła, a spryt.

Zapraszamy do rezerwacji grup szkolnych- klasy 0-4

Termin poranny do ustalenia  pod nr. telefonu: 601295967

Cena biletu na seanse popołudniowe :  normalny : 18 zł 

                          ulgowy : 16 zł  ( za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej studenckiej, seniora, rencisty, nauczyciela,       ogólnopolskiej  karty dużej rodziny ( jedna  imienna karta do jednego biletu). Honorujemy miejską kartę "rodzina 3+"                        

 Przy filmie "GULIWER" zachęcamy  do zakupu BILETU RODZINNEGO W CENIE : 56 PLN ( szczegóły  na stronie kina w zakładce "Bilet rodzinny" )

Seanse

dubbing
2022-09-29 13:00 2022-09-29 13:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode