Legenda muzyki gitarowej na Dzień Kobiet 


sala widowiskowa MDK

2022-02-20 Dodaj do kalendarza

Gary Moore Tribute Band zagra na Dzień Kobiet

Wspólnie z Piotrem Irlą, Burmistrzem Rawy Mazowieckiej zapraszamy na koncert Gary Moore Tribute Band! Gary Moore to legenda brytyjskiej muzyki gitarowej. Spod jego palców wyszły takie perełki jak Still got the blues, Parisienne walkways czy rockowy After the war. Najpiękniejsze solówki tego artysty usłyszmy już 13 marca. Zagra je syn legendy - Jack oraz grupa znakomitych polskich muzyków. 

Koncert na Dzień Kobiet, niedziela, 13 marca, godz. 16:30

UWAGA! Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 28 lutego (od godz. 8:00).

Cena wejściówki - 20 zł 

 

Jack Moore jest młodym, niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Młody Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. 

Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji.

Obok Moore′a i Gorczycy na naszej scenie pojawią się również: Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy. 

Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent.

Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Gary Moore Tribute Band EventScheduled OfflineEventAttendanceMode