Bezdroża Muzyki


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2017-05-06

„Bezdroża muzyki" to koncert jakiego jeszcze nie było - zderzenie dwóch muzycznych światów, wrażliwości i życiowych doświadczeń. Dwie opowieści a każda z nich przeniesie nas w inny wymiar kojących brzmień. Pierwsza odsłona tej muzycznej uczty to recital pani Elżbiety Dedek, która zaprezentuje rawskiej publiczności ścieżkę dźwiękową autorstwa Richarda Addinsella do filmu z roku 1941 pt. „Niebezpieczne światło księżyca" a nosi ona tytuł „Koncert Warszawski".

W części drugiej zanurzymy się w poetycką i ponadczasową opowieść o poszukiwaniu siebie i miłości, zakorzenionej w biblijnej „Pieśni nad Pieśniami". To autorski projekt grupy przyjaciół, którzy pewnego dnia postanowili wyruszyć w tę muzyczną podróż razem. Na akordeonie i fortepianie zagra Wojciech Szymański, na gitarze i instrumentach perkusyjnych Damian Gała, Jarosław Cichocki przeczyta specjalnie na tę okazję napisane teksty inkrustujące poetycką opowieść nostalgicznym komentarzem, a zaśpiewa i w roli głównej wystąpi Magdalena Sowik. Serdecznie zapraszamy 6 maja do rawskiego MDK-u na godz. 18, bilety tylko po 10 zł!

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode